STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMIE A SLUŽEB

tel.: +420 493 723 784
e-mail:
2x 3x 1x 2014, 2010
Světový pohár kuchařů a cukrářů Lucembursko
3x 3x 2x 2016, 2012, 2008
Světová olympiáda cukrářů a kuchařů Erfurt
1x 1x 2015
Medaile Magdaleny Dobromily Rettigové
„ ŽIVOT JE ZÁBAVA, KDYŽ NĚCO UMÍM! “

Zahraniční praxe našich studentů v Chorvatsku a Itálii

Studenti naší školy vzdělávacího oboru Hotelnictví a turismu se každoročně zúčastňují povinné letní praxe. Někteří studenti mohou tuto praxi vykonávat i v zahraničí. Naší škole se podařilo navázat spolupráci s českou cestovní kanceláří SBV, a tak si naši studenti mohou vyzkoušet práci v turistickém ruchu v zahraničí. Tyto zahraniční praxe se uskutečňují již po několikátý rok během června až září (první studenti vyjeli v r. 2012). Od roku 2014 se těchto praxí zúčastňuje i učební obor Kuchař-číšník. Ve školním roce 2014/2015 se postupně vystřídalo téměř 40 studentů v turistických střediscích v Itálii a v Chorvatsku, kde pomáhali v kuchyni, v obsluze a na pozici pomocných delegátů a vyzkoušeli si práci s turisty během pobytových zájezdů. V době pracovního volna mohli poznávat krásy přímořských středisek, italského Caorle a chorvatského Igrane na Makarské riviéře.

Všem studentům se tato praxe líbila a vzhledem k jejich spolehlivé práci bude naše škola vysílat studenty do těchto středisek i v dalších školních letech.

Penzion, místo praxe – Chorvatsko,Igrane

příprava na večeři – chorvatské Igrane

práce v kuchyni – chorvatské Igrane

Chorvatské pobřeží u Igrane, v pozadí ostrov Hvar.

Studentky v akci, Itálie- přímořské středisko Caorle


Obory vzdělání s výučním listem
 
Cukrář (ka)
 
 
Pekař (ka)
 
 
Kuchař - číšník
 
 
Krejčí
 
 
Truhlář
 
Obory vzdělání s maturitní zkouškou
 
Podnikání
 
 
Podnikání - dálková forma
 
 
Hotelnictví
 
Kontaktujte nás
Masarykovo náměstí 2
Nová Paka 50901
tel.: +420 493 723 784
tel.: +420 493 723 464
NZZInvestice rozvojGastro TVVýzva EU

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMIE A SLUŽEB NOVÁ PAKA 2007 - 2016 (c)

, mapa webu, kontakt, pravidla přístupnosti, webhosting